Reklamı Kapat

LOL BotRK Hilesi 2014 Güncel

1 yorum
lol bot rk hilesi, lol botrp hack, lol botrk bug, lol botrk exploit, lol 2014 yeni hileler, lol pentakill hilesi, lol güncel hile, lol hileleri, lol hileleri 2014

League of Legends’ta uzun bir aradan sonra bir hile daha gündeme geliyor. Bugün erken saatlerde bu hile hakkında bir çok dedikodu ortaya çıkmaya başladı. Kimi oyuncular montaj, yalan veya sunucudaki lagdan kaynaklanmıştır diye yorumlar yaptı fakat düşünüldüğü gibi değilmiş.

Bulunan bu hile ile birlikte Blade of the Ruined King (Mahvolmuş Kralın Kılıcı) eşyasının mekaniği ile yapılan bir hile olduğu ortaya çıktı. Hileyi yapan oyuncu karşısındaki düşmanın anında bütün canını sömürüyor ve tank kasmış bir oyuncu bile 1 saniye içerisinde eritebiliyor. Bu hilenin nasıl yapıldığı veya 3. bir parti program kullanıldığı şu an bilinmiyor.

Bu hile Mejai eşyasını anında sonuna kadar stackleme hilesinin mantığında bir oyun açığı da olabilir. Riot Games bu hile hakkında kesinlikle sert kararlar alacaktır. Çünkü hile dereceli oyunların gidişatını önemli derecek etkileyecek bir unsur.

Hileye başvuran veya deneyen bütün oyuncuların oyundan süresiz uzaklaştırılma riski de mevcut. Daha fazla meraklandırmadan hilenin oyun içerisinde nasıl gözüktüğüne bir göz atalım;

Download / indir - Reklamı Geç 'e tıklayın.
Alternatif Download / indir - Reklamı Geç 'e tıklayın.

One Response so far

  1. nası yapcaz onu sole

Konu hakkında yorum yapabilirsiniz. Yorum Biçimi: Anonim olarak seçebilirsiniz.